top of page

Кадровий облік

Власний бізнес – це не лише свобода та фінансова незалежність, це ризики та фінансова й юридична відповідальність за працівників. Щойно підприємець залучає до роботи найманих працівників, виникає необхідність ведення кадрової документації.

Думаєте над тим, як забезпечити достовірний облік та реалізувати на практиці вимоги законодавства так, щоб не порушити прав працівників?

Закрити всі питання, що стосуються ведення кадрового обліку Вам допоможуть фахівці «ОФІСУ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ»!

Бізнес-планування допоможе Вам уточнити свої цілі і планувати кроки для досягнення успіху, а також, є важливим інструментом для керівників управління бізнесом і для зацікавлених сторін, таких як інвестори, банки тощо.

Укладаючи трудові договори з працівниками, Ви отримуєте безліч переваг: імідж соціально відповідальної компанії чи підприємця, можливість залучати інвестиції та кращих фахівців, виходити на нові ринки та чесно конкурувати за якістю послуг і ціною.

 

Норми трудового законодавства поширюються як на юридичних осіб та приватних підприємців, так і на фізичних осіб, тому ведення кадрового обліку є обов’язковим для усіх роботодавців.

Наймати працівників можуть не лише компанії та приватні підприємці, а також фізичні особи, які беруть на роботу, наприклад: кухарів, нянь, водіїв тощо. При цьому всі вони стають роботодавцями і мають дотримуватися трудового законодавства, а отже зобов’язані сформувати мінімально необхідний пакет кадрової документації, що відповідає встановленим формам.

Вам потрібна послуга з ведення кадрового обліку, якщо:

1) на Вашому підприємстві відсутній кадровик;

2) Ви не маєте часу вивчати трудове законодавство, вникати у всі тонкощі оформлення працівників, слідкувати за змінами податкових норм і т.д.

Ведення кадрового обліку на підприємстві завжди було досить енергозатратним процесом, а під час воєнного стану в роботодавців виникає ще більше питань:

– Який перелік обов’язкової кадрової документації (враховуючи певні особливості на період дії воєнного стану)?

– Коли треба укладати трудовий договір, в якій формі, коли він обов’язково має бути в письмовій формі?

– Як правильно оформити працівника?

– Яка процедура оформлення дистанційної (віддаленої) роботи та комунікації між працівником і роботодавцем?

– Як бути з трудовими книжками на період дії воєнного стану?

– Які дії роботодавця у разі знищення або втрати кадрових документів?

 – Як табелювати працівників, які залишили свої робочі місця на території ведення бойових дій, мобілізованих працівників та працівників, які вступили до територіальної оборони?

– Як оформляти відсутність працівника під час повітряної тривоги?

– Як відобразити в обліку призупинення трудового договору на період дії воєнного стану?

 

Що входить до кадрового супроводу від «ОФІСУ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ»?

– оформлення пакету документів на прийом/звільнення співробітників (укладення трудового договору, оформлення наказу про прийняття на роботу/звільнення з роботи, подання повідомлень до  Державної податкової служби);

– розробка штатного розкладу та посадових інструкції;

– облік персоналу (заповнення особистих карток персоналу; оформлення особових справ; внесення записів до трудових книжок; облік відпусток; реєстрація наказів з кадрових переміщень (прийом, звільнення, відпустка та ін.); облік відряджень; облік декретних відпусток, тощо);

– ведення обліку робочого часу (табелів обліку робочого часу, графіків змінності);

– формування іншої кадрової документації (підготовка листів, довідок з місця роботи, тощо);

– робота із ризиковими ділянками (норматив робочих місць інвалідів та подання звітності; дотримання квоти особам, мають додаткові гарантії (самотні мами, діти сироти, особи передпенсійного віку, випускники ВНЗ, які влаштовуються вперше та ін.; проф. огляди, матеріальна відповідальність та захист персональних даних та ін.);

– формування іншої кадрової документації (підготовка листів, довідок з місця роботи, тощо)

– підготовка та подання регламентованої податкової та статистичної кадрової звітності.

bottom of page