top of page

Бізнес – планування

Маєте ідею для започаткування власної справи або масштабування вже діючого бізнесу, ця ідея вже дозріває і в підсумку змушує вас зайнятися цим проектом, Ви хотіли б отримати детальний план реалізації найсміливіших задумів у цифрах та розрахунках?

 

Тоді Вам до «ОФІСУ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ»!

Бізнес-планування допоможе Вам уточнити свої цілі і планувати кроки для досягнення успіху, а також, є важливим інструментом для керівників управління бізнесом і для зацікавлених сторін, таких як інвестори, банки тощо.

Бізнес-планування – одна з ключових наших спеціалізацій. Понад 30 розроблених бізнес-планів фахівцями нашої компанії стали основою успішної діяльності як фізичних осіб-підприємців так і юридичних осіб малого та середнього бізнесу.

Наші фахівці допоможуть Вам успішно пройти всі етапи реалізації проекту без нервів та невиправданих затрат часу й енергії. Ви отримаєте якісну послугу не залежно від того, чи Вам потрібна консультація з певного питання чи Ви бажаєте замовити повний пакет послуг. І якщо на даному етапі у Вас є лише ідея, мінімальний стартовий капітал та бажання працювати – цього досить, щоб розпочати співпрацю з нами та впевнено рухатися до своєї мети!

Ви отримаєте всю потрібну Вам інформацію, покроковий алгоритм дій, перелік необхідних документів для запуску бізнесу, шаблони усіх робочих документів.

Ви отримаєте повний спектр послуг: від планування проекту, розподілу ролей у команді, до формування кошторису та управління ризиками.

Як ми співпрацюємо?

1. Виходячи з мети та завдань проекту призначається фахівець або формується їх команда, яка буде займатися його реалізацією.

 

2. В залежності від напрямків діяльності, масштабів та стратегічних цілей бізнесу, здійснюється підбір видів діяльності згідно КВЕД-2010 та організаційної форми господарювання. Вибір конкретної форми господарювання залежить від мети та напрямків діяльності, стратегічних цілей бізнесу, наявних ресурсів, тощо. І тут важливо, ще до обранням КВЕДів, чітко визначитись: від яких видів діяльності планується отримувати основний та додатковий дохід, окрес-лити ринок збуту, встановити, наприклад, чи дозволений такий вид діяльності для фізичної особи – підприємця чи потрібно реєструвати юридичну особу і т.д.

3. Вибір оптимальної системи оподаткування для обраної організаційно-правової форми ведення бізнесу на основі аналізу особливостей та обмежень існуючих системи.

4. Розробка детального бізнес – плану або доопрацювання вже розробленого проекту (оцінка його бюджету та cash flow, ресурсів, ризиків, маркетингової стартегії, інших важливих аспектів діяльності).

5. Підбір найбільш привабливих інструментів фінансування даного бізнесу – грантові програ-ми, кредитування, краудфандинг тощо.

6. Державна реєстрації бізнесу (офлайн або онлайн), згідно з обраною формою організації підприємницької діяльності: фізичної особи-підприємця або юридичної особи (товариства з обмеженою відповідальністю, приватного підприємства, спільного підприємства, акціонерно-го товариства, тощо).

6. Консультуємо, навчаємо підтримуємо та розвиваємо Ваш бізнес протягом усього життєвого циклу компанії (надаємо весь спектр послуг з бухгалтерського та юридичного супроводу бізнесу).

 

Бізнес-план може бути потрібен не лише для започаткування нового бізнесу, а й наприклад, при зміні стратегії діяльності вже діючого підприємства, чи коли потрібно залучити інвестора або отримати банківський кредит, а також коли планується масштабування бізнесу, щоб визначити необхідні ресурси та оцінити ризики. Відповідно, й структура бізнес – плану для різних цілей дещо відрізнятиметься.

 

Так, при розробці бізнес-плану стартапу чи нового підприємства основний фокус буде спрямований на такі аспекти:

1) опис та оцінка ідеї, продукту або послуги, що пропонуються;

2) аналізування ринку, визначення основних конкурентів, цільової аудиторії та її потреб;

3) розробка стратегії продажу – окреслення цілей продажу, планів, ресурсів та інструментів щодо їх досягнення, формування системи ціноутворення;

4) фінансовий план, який містить розрахунок прогнозованих розмірів надходжень грошових коштів,  витрат та доходів; пошук можливостей для залучати зовнішнього фінансування та напрямків їх використання; розрахунок точки беззбитковості та періоду окупності вкладеного капіталу; розробка заходів по оптимізації витрат та податкового навантаження тощо;

5) формування команди – окреслюється, які спеціалісти потрібні для втілення ідеї (реалізації стартапу), планування процесів залучення та управління командою;

6) визначення сильних та слабких сторін Вашого майбутнього бізнесу, аналізування можли-востей, ризиків та загроз, які очікують на ринку, з використанням методів SWOT-аналізу.

Якщо бізнес-план розробляється для вже діючого бізнесу – тут завдання можуть бути різними, в залежності від ситуації, цілей та  проблем, що виникли на даному етапі. Відповідно, основна увага може бути спрямована на пошук можливостей для масштабування бізнесу; інвестиційної діяльності; розробка маркетинговій стратегії; впровадження раціональних програм з обслуговування клієнтів; виведення підприємства з кризового стану, пошук шляхів його санації.

Також наша компанія розробляє бізнес-плани для участі у грантових програмах у відповідності до вимог конкретного надавача фінансування, які можуть суттєво відрізнятися у різних грантодавців за структурою, ступенем деталізації, переліком додаткових документів й т.д. (детальна інформація про особливості такого проектування подана в розділі Грантовий менеджмент.

bottom of page